Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bar Maid A-205 Bar Maid Glass Washer Model Skinny Upright 115V
Item:
#1853870
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | A-205 |
| Manufacturer Part # | A-205 |
| Brushes | 5 |
| Type | Electric |
| Height | 20" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
About this item
Product Details
Product Details
Winco, A-205, Bar Maid, Glass Washer, Model - Skinny Upright - 115V
