$426.75
$1,157.76
Compare Price
You save
$731.01
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco ADCG-3616 Display Case Countertop Ambient
Item:
#2077441
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | ADCG-3616 |
| Manufacturer Part # | ADCG-3616 |
| Width (side - side) | 31" (and Up) |
| Service Type | Full Service/self-service |
| Front | Straight |
| Height | 15" |
| Width | 39" |
| Depth | 17" |
| Weight | 55 lbs |
| UPC | 842169105550 |
Winco ADCG-3616 Display Case Countertop Ambient
$426.75
$1,157.76
You save
$731.01
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, ADCG-3616, Display Case, countertop, ambient, 36"L x 16"D x 15"H, 2-tiers, tempered glass, aluminum frame, rear opening
