$11.63/Dozen
$31.53
Compare Price
You save
$19.90
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco BFD-5RE Birkhall Fruit Dish 5 Oz.
Item:
#1944158
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | BFD-5RE |
| Manufacturer Part # | BFD-5RE |
| Type | Fruit / Monkey Dish |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 4" |
| Material | Porcelain |
| Height | 5.12" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 5.12" |
| Weight | 1.82 lbs |
Winco BFD-5RE Birkhall Fruit Dish 5 Oz.
$11.63/Dozen
$31.53
You save
$19.90
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, BFD-5RE, Birkhall, Fruit Dish, 5 oz., 4-3/4" dia. x 1-1/2"H, Round, Rolled Edge, Porcelain, White
