$21.19/Dozen
$57.49
Compare Price
You save
$36.30
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco BGB-13 Birkhall Grapefruit Bowl 13 Oz.
Item:
#1944045
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | BGB-13 |
| Manufacturer Part # | BGB-13 |
| Size | 6" |
| Type | Grapefruit |
| Material | Porcelain |
| Geometric Shape | Round |
| Height | 6.89" |
| Width | 7.87" |
| Depth | 6.89" |
| Weight | 3.16 lbs |
Winco BGB-13 Birkhall Grapefruit Bowl 13 Oz.
$21.19/Dozen
$57.49
You save
$36.30
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, BGB-13, Birkhall, Grapefruit Bowl, 13 oz., 6-3/8" dia. x 1-1/2"H, Round, Rolled Edge, Porcelain, White
