$35.71
$96.86
Compare Price
You save
$61.15
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco DB-2418 Bagel / Pastry Basket 24" X 18" X 8" Wire (Qty Break = 6)
Item:
#1768362
15+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | DB-2418 |
| Manufacturer Part # | DB-2418 |
| Short Side | 18" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 8" |
| Construction | Metal |
| Long Side / Diameter | 24" |
| Height | 8" |
| Width | 24.25" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.88 lbs |
| UPC | 842169162294 |
Winco DB-2418 Bagel / Pastry Basket 24" X 18" X 8" Wire (Qty Break = 6)
$35.71
$96.86
You save
$61.15
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, DB-2418, Bagel / Pastry Basket, 24" x 18" x 8", Wire (Qty Break = 6)
