$10.61/Dozen
$28.77
Compare Price
You save
$18.16
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco FRR-275 Ramekin 2-3/4 Oz. 2-3/4" Dia. X 1-1/2"H
Item:
#1944067
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | FRR-275 |
| Manufacturer Part # | FRR-275 |
| Material | Porcelain |
| Height | 3.15" |
| Width | 8.66" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.93 lbs |
Winco FRR-275 Ramekin 2-3/4 Oz. 2-3/4" Dia. X 1-1/2"H
$10.61/Dozen
$28.77
You save
$18.16
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, FRR-275, Ramekin, 2-3/4 oz., 2-3/4" dia. x 1-1/2"H, Round, Fluted, Porcelain, White
