$39.88/Dozen
$108.19
Compare Price
You save
$68.31
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco OKP-95PL Brechia Platter 9-1/2"L X 7-1/4"W X 1-1/4"H
Item:
#1945041
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | OKP-95PL |
| Manufacturer Part # | OKP-95PL |
| Shape | Oval / Oblong |
| Construction | Porcelain |
| Height | 7.87" |
| Width | 10.24" |
| Depth | 8.46" |
| Weight | 7.5 lbs |
Winco OKP-95PL Brechia Platter 9-1/2"L X 7-1/4"W X 1-1/4"H
$39.88/Dozen
$108.19
You save
$68.31
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, OKP-95PL, Brechia, Platter, 9-1/2"L x 7-1/4"W x 1-1/4"H, Oval, Coupe, Porcelain, White
