$15.58
$42.25
Compare Price
You save
$26.67
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco PPC35 Premium Pizza Cutter 3.5" Cutting Wheel Old Stone
Item:
#1853567
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | PPC35 |
| Manufacturer Part # | PPC35 |
| Wheel size | 3" |
| Handle | Plastic / Poly - |
| Height | 1" |
| Width | 10" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
Winco PPC35 Premium Pizza Cutter 3.5" Cutting Wheel Old Stone
$15.58
$42.25
You save
$26.67
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, PPC35, Premium Pizza Cutter, 3.5" cutting wheel, Old Stone
