$74.61/Dozen
$202.40
Compare Price
You save
$127.79
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco RPR-115 Royalsquare Platter 11-1/2"L X 6-1/4"W X 1"H
Item:
#1944156
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | RPR-115 |
| Manufacturer Part # | RPR-115 |
| Long Side / Diameter | 11" |
| Construction | Porcelain |
| Short Side | 6" |
| Shape | Rectangular |
| Height | 7.48" |
| Width | 12.99" |
| Depth | 9.06" |
| Weight | 19.84 lbs |
Winco RPR-115 Royalsquare Platter 11-1/2"L X 6-1/4"W X 1"H
$74.61/Dozen
$202.40
You save
$127.79
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, RPR-115, Royalsquare, Platter, 11-1/2"L x 6-1/4"W x 1"H, Rectangular, Porcelain, White
