$129.22/Dozen
$350.56
Compare Price
You save
$221.34
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco RPS-12 Royalsquare Plate 12"L X 12"W X 1"H
Item:
#1934415
200+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | RPS-12 |
| Manufacturer Part # | RPS-12 |
| Shape | Square |
| Size | 12.000" = 12" |
| Material | Porcelain |
| Height | 12.99" |
| Width | 12.99" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 38.58 lbs |
Winco RPS-12 Royalsquare Plate 12"L X 12"W X 1"H
$129.22/Dozen
$350.56
You save
$221.34
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, RPS-12, Royalsquare, Plate, 12"L x 12"W x 1"H, Square, Porcelain, White
