$56.36/Dozen
$152.90
Compare Price
You save
$96.54
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco RPS-8 Royalsquare Plate 8"L X 8"W X 3/4"H
Item:
#1944064
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | RPS-8 |
| Manufacturer Part # | RPS-8 |
| Size | 8.000" = 8" |
| Material | Porcelain |
| Shape | Square |
| Height | 8.46" |
| Width | 8.46" |
| Depth | 6.89" |
| Weight | 9.87 lbs |
Winco RPS-8 Royalsquare Plate 8"L X 8"W X 3/4"H
$56.36/Dozen
$152.90
You save
$96.54
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, RPS-8, Royalsquare, Plate, 8"L x 8"W x 3/4"H, Square, Porcelain, White
