$64.11/Dozen
$173.91
Compare Price
You save
$109.80
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco SSB-25 Specialty Salad Bowl 25 Oz. 9" Dia. X 1-1/8"H
Item:
#1944342
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | SSB-25 |
| Manufacturer Part # | SSB-25 |
| Material | Porcelain |
| Geometric Shape | Round |
| Type | Salad |
| Size | 9" |
| Height | 9.65" |
| Width | 14.96" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 14.06 lbs |
Winco SSB-25 Specialty Salad Bowl 25 Oz. 9" Dia. X 1-1/8"H
$64.11/Dozen
$173.91
You save
$109.80
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, SSB-25, Specialty Salad Bowl, 25 oz., 9" dia. x 1-1/8"H, Round, Porcelain, White
