$130.27/Dozen
$353.42
Compare Price
You save
$223.15
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco SSB-78 Specialty Salad Bowl 78 Oz. 11-1/2" Dia. X 3"H
Item:
#1944869
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | SSB-78 |
| Manufacturer Part # | SSB-78 |
| Type | Salad |
| Material | Porcelain |
| Geometric Shape | Round |
| Size | 11" |
| Height | 12.6" |
| Width | 18.9" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 44.75 lbs |
Winco SSB-78 Specialty Salad Bowl 78 Oz. 11-1/2" Dia. X 3"H
$130.27/Dozen
$353.42
You save
$223.15
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, SSB-78, Specialty Salad Bowl, 78 oz., 11-1/2" dia. x 3"H, Round, Porcelain, White
