$71.12/Dozen
$192.93
Compare Price
You save
$121.81
(63%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winco WRD-15 Welsh Rarebit Baking Dish 15 Oz. 10-1/2"L X 5-3/8"W X 1-3/8"H
Item:
#1944147
Technical details
| Manufacturer | Winco |
|---|---|
| Model Number | WRD-15 |
| Manufacturer Part # | WRD-15 |
| Construction | Porcelain |
| Height | 12.4" |
| Width | 11.61" |
| Depth | 5.51" |
| Weight | 5.36 lbs |
Winco WRD-15 Welsh Rarebit Baking Dish 15 Oz. 10-1/2"L X 5-3/8"W X 1-3/8"H
$71.12/Dozen
$192.93
You save
$121.81
(63%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winco, WRD-15, Welsh Rarebit Baking Dish, 15 oz., 10-1/2"L x 5-3/8"W x 1-3/8"H, Oval, Porcelain, White
