FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Winholt SS-WF-CNR-IN10 Wall Panel 120"W X .25"D X 1.4"H Inside Corner Divider
| Manufacturer | Winholt Equipment |
|---|---|
| Model Number | SS-WF-CNR-IN10 |
| Manufacturer Part # | SS-WF-CNR-IN10 |
| Height | 1.4" |
| Width | 120" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 1 lb |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Winholt Equipment, SS-WF-CNR-IN10, Wall Panel, 120"W x .25"D x 1.4"H, inside corner divider, 18 gauge, stainless steel, NSF
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.