FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Winholt SSWF-18-36120 Wall Panel 120"W X .05"D X 36"H 18 Gauge
| Manufacturer | Winholt Equipment |
|---|---|
| Model Number | SSWF-18-36120 |
| Manufacturer Part # | SSWF-18-36120 |
| Height | 36" |
| Width | 120" |
| Depth | 0.05" |
| Weight | 61 lbs |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Winholt Equipment, SSWF-18-36120, Wall Panel, 120"W x .05"D x 36"H, 18 gauge, stainless steel, NSF
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.
