FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Winholt WL-21-ST Locker Double Tier 1 Column
| Manufacturer | Winholt Equipment |
|---|---|
| Model Number | WL-21-ST |
| Manufacturer Part # | WL-21-ST |
| Tiers | 2 |
| Lockers | 2 |
| Columns | 1 |
| Mount | Floor Mounted |
| Height | 83.9" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 59 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Winholt Equipment, WL-21-ST, Locker, Double Tier, 1 column, 2 lockers per column, 12"D x 12"L x 83.9"H OA, slanted top, doors are mesh grid vented, beige
