$6.59/{}
$7.68
Compare Price
You save
$1.09
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products 001208 Dinner Fork Heavy Windsor
Item:
#1915642
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | 001208 |
| Manufacturer Part # | 001208 |
| Height | 1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 7.38" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Winston Products 001208 Dinner Fork Heavy Windsor
$6.59/{}
$7.68
You save
$1.09
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products 001208 Dinner Fork Heavy Windsor