$19.96
$22.01
Compare Price
You save
$2.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 002287AA47
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products 002287AA47 Tube S/s Solenoid To Evaporator
Item:
#1200900
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | 002287AA47 |
| Manufacturer Part # | 002287AA47 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Winston Products 002287AA47 Tube S/s Solenoid To Evaporator
$19.96
$22.01
You save
$2.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products 002287AA47 Tube S/s Solenoid To Evaporator