Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products 02509AN33 Hinge Cabinet Bottom Weld
Item:
#1535837
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | 02509AN33 |
| Manufacturer Part # | 02509AN33 |
| Height | 2.05" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Winston Products 02509AN33 Hinge Cabinet Bottom Weld
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products 02509AN33 Hinge Cabinet Bottom Weld
