$485.90
$536.10
Compare Price
You save
$50.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products 03112AC224 Door Assy Universal
Item:
#1201073
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | 03112AC224 |
| Manufacturer Part # | 03112AC224 |
| Height | 1.75" |
| Width | 22" |
| Depth | 26.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Winston Products 03112AC224 Door Assy Universal
$485.90
$536.10
You save
$50.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products 03112AC224 Door Assy Universal