$518.11
$571.64
Compare Price
You save
$53.53
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products 03112AD233 Door With Glass Hinge Left
Item:
#1535839
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | 03112AD233 |
| Manufacturer Part # | 03112AD233 |
| Height | 8" |
| Width | 20" |
| Depth | 27" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Winston Products 03112AD233 Door With Glass Hinge Left
$518.11
$571.64
You save
$53.53
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products 03112AD233 Door With Glass Hinge Left