$158.61
$175.00
Compare Price
You save
$16.39
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 05617AB114
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products 05617AB114 Element Air
Item:
#1200877
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | 05617AB114 |
| Manufacturer Part # | 05617AB114 |
| Height | 3.45" |
| Width | 13.45" |
| Depth | 13.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Winston Products 05617AB114 Element Air
$158.61
$175.00
You save
$16.39
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products 05617AB114 Element Air
