$63.45
$70.00
Compare Price
You save
$6.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 14560S020
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products 14560S020 Secondary Harness
Item:
#1535788
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | 14560S020 |
| Manufacturer Part # | 14560S020 |
| Height | 1.45" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Winston Products 14560S020 Secondary Harness
$63.45
$70.00
You save
$6.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products 14560S020 Secondary Harness