$77.78
$104.10
Compare Price
You save
$26.32
(25%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products KBG10 10pc Black Knife Bag
Item:
#1894855
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | KBG10 |
| Manufacturer Part # | KBG10 |
| Height | 0.88" |
| Width | 8.25" |
| Depth | 19.63" |
| Weight | 3.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Winston Products KBG10 10pc Black Knife Bag
$77.78
$104.10
You save
$26.32
(25%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products KBG10 10pc Black Knife Bag