Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other PPR2R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Winston Products PPR2R Pourer Liquor Red Plst 12 Pk
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PPR2R |
| Manufacturer Part # | PPR2R |
| Height | 1.25" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PPR2R Color Red, Material Plastic, Type Economy Freestyle, Sold In Quantities Of Pack Of 12
