$154.08
$170.00
Compare Price
You save
$15.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other PS-2181-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS-2181-2 Roller Kit
Item:
#1136881
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS-2181-2 |
| Manufacturer Part # | PS-2181-2 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Winston Products PS-2181-2 Roller Kit
$154.08
$170.00
You save
$15.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS-2181-2 Winston Hb35d Hb35s

