Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS1179-6 Plugging Tool Fryer Qty 6
Item:
#1535846
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS1179-6 |
| Manufacturer Part # | PS1179-6 |
| Height | 5" |
| Width | 24" |
| Depth | 40" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS1179-6 Plugging Tool Fryer Qty 6
