KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart PS1268/3
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Winston Products PS1268/3 Light Signal Amber Round
| Fits with Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS1268/3 |
| Manufacturer Part # | PS1268/3 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS1268/3 Amber Signal Light 125v 1/3 W 1/2" Dia, Raised Flat Top 3/16" Tab Terminals, Hobart Warmer Fryer, Winston Warmer Cd32t03se1.
