$530.22
$585.00
Compare Price
You save
$54.78
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS1558 Hose Wand 5 Ft
Item:
#1852328
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS1558 |
| Manufacturer Part # | PS1558 |
| Height | 3.25" |
| Width | 14.55" |
| Depth | 19.55" |
| Weight | 4.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Winston Products PS1558 Hose Wand 5 Ft
$530.22
$585.00
You save
$54.78
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS1558 Hose Wand 5 Ft