$266.93
$310.00
Compare Price
You save
$43.07
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other PS2066
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS2066 Axial Fan 120v
Item:
#1183642
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS2066 |
| Manufacturer Part # | PS2066 |
| Height | 2.8" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
Winston Products PS2066 Axial Fan 120v
$266.93
$310.00
You save
$43.07
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS2066 120v 60hz 16w, Winston Ha(4003 4005 4008 4019 4503 4508 4509 4511, 4519 4522)
