Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Winston Products PS2150 Gasket Door Bottom
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS2150 |
| Manufacturer Part # | PS2150 |
| Height | 1.45" |
| Width | 8" |
| Depth | 13.9" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS2150 Black Silicone Compression Gasket, Profile 3/8" Wide X 1/2" High Retainer Mount., 3 Sided 24-1/2" X 27-1/2" Sides, Winston Ha4522
