Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other PS2182
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS2182 Drip Cup S/s
Item:
#1200897
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS2182 |
| Manufacturer Part # | PS2182 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS2182 Drip Cup S/s
