$480.37
$530.00
Compare Price
You save
$49.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS2371 Fan Blade/wheel
Item:
#1200943
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS2371 |
| Manufacturer Part # | PS2371 |
| Height | 7.9" |
| Width | 14.4" |
| Depth | 15.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Winston Products PS2371 Fan Blade/wheel
$480.37
$530.00
You save
$49.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS2371 Fan Blade/wheel