$489.43
$540.00
Compare Price
You save
$50.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS2540-4 Caster 3" Pk/4
Item:
#1200825
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS2540-4 |
| Manufacturer Part # | PS2540-4 |
| Height | 4.45" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Winston Products PS2540-4 Caster 3" Pk/4
$489.43
$540.00
You save
$50.57
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS2540-4 Caster 3" Pk/4
