$280.97
$310.00
Compare Price
You save
$29.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS2755 Solenoid Water 120v Brass
Item:
#1535861
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS2755 |
| Manufacturer Part # | PS2755 |
| Height | 1" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Winston Products PS2755 Solenoid Water 120v Brass
$280.97
$310.00
You save
$29.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS2755 Solenoid Water 120v Brass

