$199.40
$220.00
Compare Price
You save
$20.60
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other PS2856
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS2856 Thermostat Hi Limit
Item:
#1200858
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS2856 |
| Manufacturer Part # | PS2856 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Winston Products PS2856 Thermostat Hi Limit
$199.40
$220.00
You save
$20.60
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS2856 Thermostat Hi Limit

