$466.78
$515.00
Compare Price
You save
$48.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS2976 Pipe Line In/out Pump S/f
Item:
#1852337
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS2976 |
| Manufacturer Part # | PS2976 |
| Height | 3.9" |
| Width | 9.1" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Winston Products PS2976 Pipe Line In/out Pump S/f
$466.78
$515.00
You save
$48.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS2976 Pipe Line In/out Pump S/f