$670.71
$740.00
Compare Price
You save
$69.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other PS3124
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS3124 Drawer Assy
Item:
#1201034
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS3124 |
| Manufacturer Part # | PS3124 |
| Height | 5" |
| Width | 19" |
| Depth | 32" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Winston Products PS3124 Drawer Assy
$670.71
$740.00
You save
$69.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS3124 Drawer Assy
