$99.70
$110.00
Compare Price
You save
$10.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other PS3142
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products PS3142 Drain Pipe W/ O Ring
Item:
#1200872
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | PS3142 |
| Manufacturer Part # | PS3142 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Winston Products PS3142 Drain Pipe W/ O Ring
$99.70
$110.00
You save
$10.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products PS3142 Drain Pipe W/ O Ring
