Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SV1103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products SV1103 Door Asm Universal 07
Item:
#1535886
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | SV1103 |
| Manufacturer Part # | SV1103 |
| Height | 2" |
| Width | 28" |
| Depth | 28" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products SV1103 Door Asm Universal 07