$190.34
$210.00
Compare Price
You save
$19.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SV1105
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products SV1105 Retainer Rack 19 22
Item:
#1535887
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | SV1105 |
| Manufacturer Part # | SV1105 |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Winston Products SV1105 Retainer Rack 19 22
$190.34
$210.00
You save
$19.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products SV1105 Retainer Rack 19 22