$117.83
$130.00
Compare Price
You save
$12.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SV1139
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products SV1139 Gasket Door Bottom 14sp
Item:
#1535893
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | SV1139 |
| Manufacturer Part # | SV1139 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Winston Products SV1139 Gasket Door Bottom 14sp
$117.83
$130.00
You save
$12.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products SV1139 Gasket Door Bottom 14sp
