Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Winston Products WINPS-2151 Gasket Door Top
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | WINPS-2151 |
| Manufacturer Part # | WINPS-2151 |
| Height | 1.4" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products WINPS-2151 Black Silicone Compression Gasket, Profile 3/8" Wide X 1/2" High 4 Sided Retainer Mount., 26-1/4" X 24-1/4", Winston Ha4522
