$108.76
$120.00
Compare Price
You save
$11.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products WINPS-2298-3 Lamp Indicator Pk/3
Item:
#1200712
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | WINPS-2298-3 |
| Manufacturer Part # | WINPS-2298-3 |
| Height | 0.9" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Winston Products WINPS-2298-3 Lamp Indicator Pk/3
$108.76
$120.00
You save
$11.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products WINPS-2298-3 Lamp Indicator Pk/3

