$185.80
$205.00
Compare Price
You save
$19.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WINPS1446
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products WINPS1446 Gasket Door Btm 3 Side 26.125" X 20.625"
Item:
#1200030
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | WINPS1446 |
| Manufacturer Part # | WINPS1446 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Winston Products WINPS1446 Gasket Door Btm 3 Side 26.125" X 20.625"
$185.80
$205.00
You save
$19.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products WINPS1446 Gasket Door Btm 3 Side 26.125" X 20.625"
