$12.31
$14.73
Compare Price
You save
$2.42
(16%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Winston Products WP14 Pitcher Frothing 14 Oz S/s
Item:
#1138696
Technical details
| Manufacturer | Winston Products |
|---|---|
| Model Number | WP14 |
| Manufacturer Part # | WP14 |
| Height | 4" |
| Width | 3.13" |
| Depth | 4.13" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Winston Products WP14 Pitcher Frothing 14 Oz S/s
$12.31
$14.73
You save
$2.42
(16%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Winston Products WP14 Pitcher Frothing 14 Oz S/s