Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0016800M
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wisco Industries 0016800M Male Hinge
Item:
#1535912
Technical details
| Manufacturer | Wisco Industries |
|---|---|
| Model Number | 0016800M |
| Manufacturer Part # | 0016800M |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wisco Industries 0016800M Male Hinge
