Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0016812-BLK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wisco Industries 0016812-BLK Door Assembly 690 16 (black Knob)
Item:
#1535914
Technical details
| Manufacturer | Wisco Industries |
|---|---|
| Model Number | 0016812-BLK |
| Manufacturer Part # | 0016812-BLK |
| Height | 3.25" |
| Width | 15.25" |
| Depth | 15.65" |
| Weight | 1.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wisco Industries 0016812-BLK Door Assembly 690 16 (black Knob)
About this item
Product Details
Product Details
Wisco Industries 0016812-BLK Door Assembly 690 16 (black Knob)
