Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 0017596SK
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Wisco Industries 0017596SK Gear Motor Service Kit (incl. 0017331 Fa
Item:
#1536027
Technical details
| Manufacturer | Wisco Industries |
|---|---|
| Model Number | 0017596SK |
| Manufacturer Part # | 0017596SK |
| Height | 6.4" |
| Width | 7" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 2.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Wisco Industries 0017596SK Gear Motor Service Kit (incl. 0017331 Fa
$193.29
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wisco Industries 0017596SK Gear Motor Service Kit (incl. 0017331 Fa
